You are here

VARAM publicitātes nodrošināšana

Lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 2015. gada nogalē atvēra 66 Valsts un pašvaldības vienotos klientu apkalpošanas centrus (VPVKAC). Tādejādi iedzīvotāji valsts un pašvaldības pakalpojumus var saņemt vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

Šī projekta ietvaros EKO MEDIA nodrošināja Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru izveides un darbības uzsākšanas publicitāti. EKO MEDIA uzdevumos bija informēt mērķa grupas par VPVKAC darbības uzsākšanu, sagatavot un izplatīt paziņojumus plašsaziņas līdzekļos, individuāli sadarboties ar nacionālo un reģionālo mediju pārstāvjiem, organizējot publikācijas, viedokļu līderu intervijas un komentāru publikācijas, kā arī iniciējot radio un TV sižetus. Tāpat EKO MEDIA aktīvi komunicēja sociālajos medijos, izstrādāja infografikas un bannerus.

2015. gada 4.novembrī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Aucē svinīgi atklāja pirmo no 66 VPVKAC. EKO MEDIA uzņēmās pilnu atbildību par pasākuma norisi un publicitāti.